Firma z tradycjami

Kilka słów na nasz temat

Perfekt Garden jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług ogrodniczych. Zajmujemy się kompleksowo urządzaniem oraz pielęgnacją ogrodów przydomowych i miejskich terenów zieleni.

Profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie naszych pracowników pozwoli stworzyć przestrzeń, która zaspokoi potrzeby estetyczne, komfort i zwiększy prestiż zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Piękny ogród jest zarówno wizytówką, jak i świadczy o dobrym guście gospodarza.

FIRMA Z TRADYCJAMI

Dla czego warto nas wybrać?

Zaufaj firmie Perfekt Garden dzięki dużemu doświadczeniu i kreatywności spełnimy Państwa oczekiwania w 100%.

Posiadamy nowoczesne maszyny, renomowanych firm dlatego nasze usługi są wykonywane fachowo szybko i profesjonalnie.

Profesjonalne usługi ogrodnicze

Rekomendacje

Stawiamy jakość i profesjonalizm na pierwszym miejscu. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, wiec priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów z wykonanych usług. W każdą prace wkładamy wiele starań oraz wysiłku, dzięki czemu nasza praca jest efektowna i przynosi pozytywne rekomendacje.

Polecają nas

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów zawsze otrzymywał to, na co oczekiwał. Dzięki temu Perfekt Garden może cieszyć się zadowoleniem wśród klientów.

Borys Szczęsny

Po budowie domu przyszedł czas na ogród i zieleń przydomową. Firma Perfekt Garden założyła u mnie trawnik, żywopłot i rabaty ogrodowe. Wszystko zgodnie z ustaleniami i planem działania. Teraz moje otoczenie domu wygląda pięknie. Posiadają odpowiedni sprzęt i ludzi do pracy polecam. Po budowie domu przyszedł czas na ogród i zieleń przydomową. Firma Perfekt Garden założyła u mnie trawnik, żywopłot i rabaty ogrodowe. Wszystko zgodnie z ustaleniami i planem działania. Teraz moje otoczenie domu wygląda pięknie. Posiadają odpowiedni sprzęt i ludzi do pracy polecam.

Ewa Zielińska

Kupiłam zaniedbaną działkę na ogródkach działkowych. Postanowiłem zadzwonić do Perfekt Garden i ustalić prace modernizacji/odnowy trawnika. Firma wykonała u mnie prace ziemne zerwanie starej darni i perzu oraz założyli, mi nowy trawnik siany polecam, efekt jest super a trawa gęsta i zielona bez chwastów. Teraz można miło spędzać czas na działce.

Damian Sikora

Firma Perfekt Garden wykarczowała mi działkę na sprzedaż w Dąbrowicy z samosiewów i chwastów praca przebiegła szybciej niż myślałem jestem zadowolony :). Polecam Damian Sikora.

Michał Kufel

Potrzebowałem pomocy w ogrodzie, skorzystałem z firmy Perfekt Garden i jestem pozytywnie zaskoczony, wykonali u mnie cięcie żywopłotu, kształtowanie/formowanie drzewek oraz prace porządkowe takie jak grabienie liści i pielęgnacja rabat ogrodowych polecam jak najbardziej.

Izabela Szymanek

Super wykonana praca firma Perfekt Garden wykonała u mnie wycięcie drzew i porządkowanie działki po skończonym sezonie oraz modernizacje przydomowego ogródka. Wszystko sprawnie i w przystępnej cenie skorzystam jeszcze nie raz z ich usług.

Tomasz Honig

Firma Perfekt Garden i Pan Łukasz opiekuje się, moim ogrodem już trzeci sezon wszystkie prace wykonywane są fachowo i rzetelnie a ogród wygląda super Polecam !